Do dzielenia z ukochanym, przyjacielem lub znajomym. Rozluźnia, kokietuje, przyprawia pikanterią niezobowiązujacy flirt, wyzwala ekscytujące emocje i pozytywne wibracje.
W myślach zrodził się w prostych, pastelowych barwach, jednak na świat przyszedł w olśniewającym odcieniu różu. Zamiast jednej, perfekcyjnie łączy dwie osoby…
Powstawał jako współczesna wizja, a pozostał ponadczasowy.
Nieustannie  zaskakujący w  innowacyjności – ekskluzywny dom szampański Veuve Clicquot Ponsardin – przybliżył nam niekonwencjonalność, innowacyjność i pełnię artyzmu tej marki –angażując w  swój najnowszy projekt słynnego artystę.
Ten nietypowy i pełen zniewalającego wdzięku mebel został zaprojektowany przez jednego z najbardziej oryginalnych ze współczesnych projektantów – Karima Rashida. Jego  prace niezmiennie łączą w sobie szczególny futuryzm formy i delikatność pastelowych odcieni. Ekskluzywne, niebanalne, proste i zaskakujące zarazem. Karim ma w swoim dorobku współpracę z najlepszymi markami takimi, jak: Kenzo, Isey Miyake, Prada, Swarovski i Ralph Lauren. Swoje dzieła wystawiał w 14 muzeach świata, m.in. MoMa i w galeriach na pięciu kontynentach.
Tworząc dla domu szampańskiego Veuve Clicquot Ponsardin, Rashid skupił się przede wszystkim na wydobyciu niezmiernej subtelności i doskonałości kształtu Veuve Clicquot Rose. Idealnie dopasowany do linii, wzorowany na XVIII wiecznym fotelu - perfekcyjnie uwydatnia elegancję i uwodzicielską magię tego wyjątkowego szampana. W swym zamyśle w pełni kobiecy i olśniewający kuszącą barwą. Idealny na emocjonujący wieczór we dwoje…