Projektanci Macro Ferrari i Alberto Franchi stworzyli projekt designerskiego i innowacyjnego jachtu żaglowego. Łódź oferuje unikalny styl, ekskluzywną jakość wykonania i wyrafinowaną formę, której zwieńczenie stanowi imponujący żagiel.

50 metrowy jacht jest idealny do tego, aby zaprezentować swoje możliwości podczas regat, a po ich zakończeniu zaprosić znajomych do delektowania się przyjemnościami, które oferuje pokład i kajuty.

Jacht pozwala na komfortową podróż dla 10 osób. Wszystko dzięki luksusowo wykończonym kabinom. Dla właściciela przeznaczono przestrzeń, która wygląda niczym luksusowy apartament.

Rufa oferuje klub plażowy z jacuzzi, do którego dostaniemy się poprzez jedno z wejść zlokalizowanych z boku statku. Główny pokład to miejsce, w którym znajdziemy kabinę ze sterem. Nadbudowa miejsca, w którym znajduje się przestrzeń dla kapitana jest wykonana ze strukturalnego szkla i aluminium. Jej designerska forma zachwyca fanów współczesnego wzornictwa. Całość wieńczą szerokie okna zlokalizowane na suficie, które zapraszają do środka promienie słoneczne. Przesuwne drzwi prowadzą nas do jadłodajni. Pusty przód pokładu skrywa prywatny apartament właściciela. Kluczowym atrybutem jachtu Ferrari i Franchi jest maszt o wysokości 63 metrów. Jachtem popłyniemy przez Kanał Panamski, dzięki możliwości brodzenia na głębokości 4,5 metra. Idealny pomysł na to, aby opłynąć kulę ziemską, nie rezygnując z luksusowego stylu życia. Rekomendacja trendu.pl za designerską formę i przetworzenie idei klasycznego jachtu żaglowego.