Apple nie przestaje nas zadziwiać. Jesteśmy nadal pod wielkim wrażeniem MacBook Air, a firma proponuje kolejne genialne produkty sygnowane logo z jabłkiem. Najnowszy projekt to MacBook Earth. Ten notebook jest w 100% biodegradowalny. Źródłem zasilania komputera jest energia słoneczna. Apple po raz kolejny wyznacza trendy i jest pionierem nurtu ekologicznego w technologii komputerowej.

Kolejny produkt to MacBook Fire. Komputer jest taki szybki, że może być nam naprawdę gorąco. O przegrzaniu MacBooka nie ma jednak mowy. Jest on wykonany bowiem ze specjalnych, niezwykle wytrzymałych materiałów. Nawet ekran monitora jest pokryty podwójnym szkłem. Dla wszystkich, którym w towarzystwie tego Maca może być zbyt gorąco, Apple w pakiecie oferuje specjalne rękawiczki.

Trendu.pl w wyjątkowy sposób zachwyciło się komputerem o nazwie MacBook Water. Tego modelu nie włączasz, a oblewasz. Całość odbywa się dzięki innowacyjnemu wynalazkowi firmy, iFluid. Płyn należy wlać na czystą powierzchnię. Wtedy pojawia się ekran i klawiatura. Po skończeniu prac, wystarczy wytrzeć całość specjalną gąbką...