Dawno, dawno temu w odległej galaktyce.... Powstał genialny film. A wraz z nim tysiące gadżetów, przywołujących postacie, przedmioty, symbole kultowej sagi Star Wars. I choć twórcy do dziś prześcigają się w pomysłach, takiej wariacji na temat Gwiezdnych Wojen jeszcze nie widzieliśmy. Matrioszki z Gwiezdnych Wojen to sympatyczne figurki, które podobnie jak słynne radzieckie matrioszki, otwierają się by ukazać swoje mniejsze i młodsze zarazem mutacje.

W kolekcji znajduje się obecnie 6 najbardziej charakterystycznych figurek, ukazujących życiową ewolucję ich postaci. Darth Vader otwiera się, by ukazać Anakina z Epizodu III. Ten z kolei otwiera się, odsłaniając tego denerwującego przygłupa z Episodu I. Alec Guiness vel Obi Wan otwiera się, ukazując brodatego Jedi z Epizodu III, a ten z kolei zawiera niedoświadczonego młodziana z Epizodu I. Historia powtarza się w przypadku pozostałych figurek.

Podobno ilość gadżetów jest ograniczona, więc spieszcie się z zakupem. Matrioszki do nabycia na http://www.bigboystoys.pl.