Firma została założona w 2007 roku. Wtedy też jej dyrektorem został Mateusz Szałek.
Ze swoją siedzibą w Szczecinie, Barline oferuje nam ubrania między innymi takich marek jak: Disney, Barbie, Scooby Doo, Spiderman, Warner Bros. Według internetowego raportu e-handlu, znajdują się na piątym miejscu w Polsce w kategorii „Dziecko” i pierwszym w kategorii odzież dzięcięca, ubranka dziecięce. Dodatkowo sklep ten, jako jedyny w branży, został wyróżniony przez miesięcznik Twój Styl.

Przejdźmy jednak do szczegółów. Barline oferuje ubranka zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Ciuchy są podzielone, niezależnie od płci, na następujące kategorie wiekowe: 0-12 miesięcy, 12-24 miesięcy, 3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat. Powoduje to, że strona internetowa jest o wiele bardziej przejrzysta, a klient może bardzo szybko znaleźć interesujący go produkt. Jeśli chodzi o ubranka, Barline proponuje m.in. bluzki, swetry, bluzy, t-shirty, koszule oraz spodenki. Na tym jednak nie koniec, gdyż w ofercie znajduje się także bardzo bogaty wybór modnych akcesoriów (plecaki, parasole, portfele, piórniki i wiele wiele innych), a także super trendy i niesamowicie wygodne buciki (kalosze, trampki, tenisówki, sandały, adidasy, kapcie). Wybór jest niesamowicie bogaty, o czym najlepiej przekonać się samemu, wchodząc na http://www.barline.eu. Dodatkowo Barline przewiduje także coś dla nieco starszych klientów, oferując szereg ubrań młodzieżowych, wśród których głównie bielizna oraz odzież letnio-wiosenna.
Jednakże świetność tegoż sklepu nie polega tylko na ilości, ponieważ jego pracownicy zdecydowania wyżej cenią jakość oraz „modność”. Dlatego właśnie parę razy do roku wprowadzane są nowe kolekcje, związane z nadchodzącą porą roku lub panującymi w danym okresie czasu trendami. Obecnie, wśród dzieci, na topie nadal Ben 10 oraz Hello Kitty. Na dole tego artykułu umieszczamy mini galerię, przedstawiająca kilka wybranych towarów, oferowanych przez Barline.

Jako ciekawostki warto dodać, że Barline praktycznie od początku swojego istnienia związana jest z działalnością charytatywną. Najbardziej znanym partnerem w tej dziedzinie była organizacja „Pajacyk”. Prócz tego firma zorganizowała już kilkanaście konkursów w zachodniopomorskich przedszkolach i domach dziecka. Większość zebranych pieniędzy zostaje przekazane na leczenie dzieci z nowotworami. Dodatkowo w 2009 r zasłynęli z promowania eSportu, czyli sportu elektronicznego, który staje się w dzisiejszych czasach bardzo popularny zarówno w Polsce jak i w Europie.
Jak sami o sobie mówią: „Jedno się nie zmieni nasz sklep dla dzieci nadal będzie miał najlepsze ubrania dla dzieci, najlepszą odzież dziecięcą i najfajnieszą odzież dla niemowląt. Jednym słowem ubranka górą.” Wierząc na słowo zarządowi Barline możemy być, więc pewni wysokiej, jakości świadczonych usług.

Barline.eu

 

d2

d3_120d4_120d5_120d7_120d8_120d9_120d10_120d11_120d12_120d13_120d15_120d16_120d17_120