Riva 88 Florida to duma włoskich designerów i inżynierów.

Wyrafinowana łódź motorowa, pozwala cieszyć się słońcem i na wypadek niepogody gwarantuje możliwość złożenia dachu, niczym w sportowym samochodzie cabrio z hard topem.

Składany dach to innowacyjne na rynku łodzi motorowych, hydrauliczne rozwiązanie, które jest istotnym elementem decydującym o wyjątkowym charakterze łodzi.

Ferreti group to firma, która odpowiada za włoskie arcydzieło. Łódź to efekt prac projektantów i pasjonatów sportów wodnych. Za design odpowiadają Mauro Micheli i Serigo Beretta.

Florida dzięki funkcji coupe / cabrio tworzy nową wartość na rynku luksusowych łodzi motorowych.

Riva staje się po raz kolejny liderem rynku. Wierzymy jednak, że polscy inżynierowie już wkrótce zaprezentują konkurencyjny lub lepszy model, który zawładnie sercami szejków i internetowych miliarderów.

Każdy element łodzi jest monitorowany. Dotyczy to zarówno silników, jak również składanego dachu czy licznej elektroniki.

W łodzi znajdziemy garaż dla czterech skuterów wodnych oraz luksusowe wnętrza pokryte skórą i drewnem najwyższej jakości.

Pełno tu również stali nierdzewnej i designerskich elementów ze szkła.

Jak chodzi o napęd wybieramy sposród dwóch silników. Jeden oferuje 38,5 węzła, a drugi 40,5 węzła.

Hybryda luksusu, prostoty i innowacji. Łódź motorowa, która jest esencją wszystkiego czego potrzebujecie, aby cieszyć się życiem. Totalna rekomendacja trendu.pl