Czy wiecie, że kupowanie hektolitrów wody w sklepach to zwyczajna strata czasu ? Czy macie świadomość, że taka praktyka nie jest przyjazna środowisku, a plastikowe butelki, w których sprzedawana jest woda, nie są optymalne do jej przechowywania ?

Hitem tego roku jest korzystanie z filtrów i designerskich gadżetów do filtrowania wody. Czołowy, polski producent takich urządzeń to DAFI.

Filtrując wodę w domu, nie korzystasz z butelek, które trafiają na wysypiska śmieci, przyczyniając się do wzrostu ilości nieprzetworzonych odpadów PET.

Dodatkowo, nie tracisz czasu na rzekomy wybór między wodami, które nie różnią się w istotny sposób.

Dodamy tylko, że butelka PET rozkłada się do 500 lat, co nie przyczynia się do poprawy jakości naszego otoczenia i niezwykle negatywnie wpływa na przyrodę.

Korzystanie z butelek PET jest passe. Współcześni ludzie szanując siebie, żyją proekologicznie. To jeden z najważniejszych współczesnych trendów, wpływających na modny i współczesny styl życia.

Co ciekawe, filtry do wody wystarczają na miesiąc aktywnego i intensywnego korzystania. Uzyskujemy do 200 litrów świeżej i niezwykle zdrowej wody, która wpływa na jakość naszego zdrowia.

Reasumując, korzystanie z filtrów wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, oferując jakość wody porównywalną z tą, która jest zwana mineralną, nie przyczyniając się do globalnej katastrofy ekologicznej. Współczesny, świadomy nowych trendów, aktywny mieszkaniec wielkiego miasta korzysta z filtra, ciesząc się zarówno najwyższej jakości wodą, jak również modnymi gadżetami, w których filtry są umieszczone.

Taki gadżet to dzbanek filtrujący DAFI, który jest modnym, designerskim i ekologicznym prezentem. Zachwyci najbardziej wybrednych odbiorców i wielbicieli nowych trendów.

Filtry do wody DAFI umieszczone w atrakcyjnie zaprojektowanym dzbanku to modne akcesorium świadomych zdrowego stylu życia, aktywnych, otaczających się designerskimi przedmiotami mieszczuchów i fanów modnego stylu życia.

Najnowszym hitem od DAFI jest filtr magnezowy, który zapewnia niezbędną dawkę tego pierwiastka w naszym organizmie.

Przypomnijmy – Magnez zapobiega arytmii serca i miażdżycy, obniża ciśnienie krwi i opóźnia procesy starzenia. 2 litry wody przefiltrowanej przez filtr magnezowy DAFI dostarczy aż 20 procent dziennego zapotrzebowania magnezu.

DAFI stworzyło innowacyjny zestaw składający się z dzbanka filtrującego, karafki oraz wyciskarki.

Wystarczy przygotować napój z sokiem z cytryny i miodem, bazujący na wodzie z filtra Dafi Aquamag i czujemy się niczym nowo narodzeni.

Dzięki filtrom DAFI jesteśmy ECO, chronimy przyrodę, dbamy o zdrowie i otaczamy się modnymi, designerskimi przedmiotami. Co więcej, przefiltrowana w ten sposób woda chroni urządzenia AGD, na których serwis nie wydamy już majątku.

Czy można chcieć czegoś jeszcze ? Więcej informacji o filtrach i dzbankach znajduje się na:

www.dowody.gazeta.pl