NOQUVY to sklep jubilerski, który specjalizuje się w dodatkach wykonanych z grubych lin. To nie rustykalne, proste akcesoria. To kunsztownie wykonana, pełna szyku i wyrafinowania biżuteria. Idealna propozycja zarówno dla przedstawicieli bohemy artystycznej, jak również dla pracowników mediów, reklamy czy pragnących się wyróżniać businesswoman.

NOQUVY to firma założona przez Sarah Spiridou. Projektantka pochodzi z Aten. Grecja nie jest kojarzona z modnym designem. Projektantka udowadnia, że Grecji nie należy kojarzyć jedynie z kryzysem, ale również z dynamicznymi projektami i nowymi trendami w modzie.

Biżuteria obejmuje szerokie spektrum dodatków. To kolczyki, bransoletki i naszyjniki. Te ostatnie są swoistymi dziełami sztuki. To prawdziwe arcydzieło współczesnego designu.

Otrzymujemy je w wersjach plecionych, skręcanych czy uzupełnionych dodatkami z tak modnego w tym sezonie metalu. Dodatki są oferowane w szerokiej gamie kolorów i faktur.

Zdaniem trendsetterów współpracujących z trendu.pl, biżuteria wykonana z grubych lin będzie niezwykle pożądana w 2013. Czekamy na podobną kolekcję przeznaczoną dla Panów.

Autor: Beata A.