Jeżeli jesteś samotną kobietą i brakuje Ci faceta na pewno wiesz jak sobie radzić w łóżku. Jednak my kobiety potrzebujemy również innych aspektów, nie tylko seksu. Uwielbiamy chociażby się wtulać do swych partnerów. W tym przypadku świetnie się sprawdzi krzesło HIM zaprojektowane przez Fabio Novembre. Projekt powstał na bazie bazie fascynacji klasycznym projektem Vernera Pantona.
Unowocześniona wersja prostego siedziska Pantona jest bardzo odważna, jednak zachowuje charakterystyczną linię sprzed kilkudziesięciu lat.
Włoski projektant pokazał, jak forma duńskiego projektanta jest ponadczasowa i zawsze modna.
Pewnie się zastanawiacie, gdzie tutaj jej pierwiastek mężczyzny?
Otóż Fabio tworząc swe krzesło HIM inspirował się nagim ciałem panów. Mebel ma realne ludzkie kształty, w jednym miejscu mięsień, w drugim mały fałdek tłuszczyku.
Istnieje również wersja HER, która jest opowieścią o przepięknym ciele kobiet.
Krzesła możemy dobrać pod karnację naszego wymarzonego faceta, ponieważ zarówno HIM, jak i HER występują w kolorze: białym, czarnym, brązowym, czerwonym oraz szarym (tutaj się zaliczają Polacy).
Również krzesła występują w wersji błyszczącej: białej, czarnej, czerwonej, szarej, brązowej, żółtej, pomarańczowej, fioletowej, zielonej, niebieskiej i beżowej.

Za wersję matową zapłacimy 1200 złotych, natomiast za wersję błyszczącą ponad 3000 złotych.