Zanim przystąpisz do wprowadzania zmian w wystroju wnętrza, zastanów się, jaka stylistyka podoba Ci się najbardziej. Wolisz klasyczne rozwiązania, w których dominującym materiałem jest naturalne drewno? A może najbardziej pasuje do Ciebie nowoczesny minimalizm? Sprawdź, która wersja kolorystyczna najbardziej przypadnie Ci do gustu.


Black Red White, kolekcja Possi Light

Klasyczna stylistyka w nowoczesnym wydaniu


Black Red White, kolekcja Possi Light

Niektórym klasyczne wnętrza kojarzą się z niezbyt atrakcyjnym wyglądem i przestarzałą aranżacją. Co zrobić, aby pozbyć się takiego wrażenia? Wystarczy jedynie odpowiednio dopasować meble i unowocześnić tradycyjny wystrój.

Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych drewnianych kolorów. Masywne sprzęty zamień na lekkie i proste meble modułowe Possi Light od Black Red White. To system zaprojektowany tak, by na każdym etapie życia idealnie dopasować się do wszystkich Twoich potrzeb, z którym możesz więcej. Szarość łączyć z intensywnym różem, szafki układać w meblościankę, a półki w ciekawe kompozycje ścienne. Możliwość zaprojektowania własnych mebli to duża frajda i wyzwanie dla Ciebie i całej rodziny. Możesz dowolnie łączyć ze sobą barwy z całej palety kolorów, dobierać i zestawiać ze sobą wszystkie meble, a gdy po latach znudzi Ci się dotychczasowy wystrój po prostu go zmienić.

Nowoczesna szarość i biel


Black Red White, kolekcja Possi Light

Zamknij oczy i wyobraź sobie wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu minimalistycznym. Co widzisz? Z pewnością obrazy białych pomieszczeń z lakierowanymi meblami i niewielką liczbą dodatków. Jest to oczywiście prawda, jednak warto pamiętać, że minimalizm – podobnie jak inne style – może przybierać różne formy.

Najpopularniejszą kombinacją kolorystyczną jest biel (występująca na meblach) i szarość (zdobiąca ściany nowoczesnych salonów i sypialni). Ale jak przełamać taką aranżację? Dobrym sposobem na ożywienie wnętrza jest wprowadzenie do niego kilku wyrazistych kolorów – na przykład kolorowej kanapy, dywanu czy dodatków.

Współczesna elegancja


Black Red White, kolekcja Possi Light

Czy wytworne wnętrza muszą być zimne, puste i pozbawione domowego ciepła? Zdecydowanie nie. Wystarczy tylko kilka zabiegów. Zobacz, jakich.

Eleganckie wnętrze salonu to doskonała baza dla dodatków. Modernistyczne meble, wykończone na wysoki połysk będą ciekawie grać z modną betonową ścianą. Żeby jednak aranżacja nie wiała chłodem na podłodze warto położyć miękki, włochaty dywan i zwrócić uwagę na oświetlenie. Światło to wbrew pozorom jeden z najważniejszych elementów każdego wnętrza, odpowiednio dobrane lampy mogą zupełnie odmienić pomieszczenie i nadać mu wdzięku.

Więcej pomysłów na stworzenie oryginalnego wnętrza znajdziesz na www.brw.com.pl.