Tranquility POD to mebel, który tworzy nową jakość. Zaprojektowany po to, aby stworzyć w naszych mieszkaniach w pełni wyciszoną przestrzeń, w której oddamy się całkowitej relaksacji.

Mebel posiada niezwykły potencjał. Jego idea trafia do atawistycznej potrzeby bezpieczeństwa. Pamiętacie, gdy w dzieciństwie budowaliście rozmaite schrony ? Dla Freudystów to nic innego niż tęsknota za łonem matki.

To mebel, który jest alternatywą dla zbyt głośnego, przepełnionego bodźcami i niezwykłą ilością informacji świata. Przestrzeń, która pozwala na wyciszenie i odbudowę wewnętrznej harmonii.

Wykonany z włókna szklanego eliminuje 90 procent dźwięków, co idealnie wpływa na redukcję poziomu stresu. Do tego specyficzne wibracje w środku i optymalnie dobrana temperatura pozwolą nam poczuć się niczym nowo narodzeni.

System biofeedback pozwala nam monitorować pracę naszego serca. Wynik monitoringu jest widoczny dzięki 50 diodom LED znajdującym się w kapsule. Przestrzeń relaksu to mebel na miarę potrzeb wielkomiejskiej ludzkości XXI wieku. Rekomendujemy.