Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez golfa albo po prostu chcesz spróbować się w tej grze, to właśnie to urządzenie jest zdecydowanie dla Ciebie. W domu, w biurze, gdziekolwiek, możesz używając własnych kiji golfowych, zmierzyć się z najlepszymi graczami na świecie na polach Sawgrass, Pebble Beach lub innch w zależności od Twojego wyboru.

Niemożliwe? A jednak - to znakomite urządzenie pozwoli Ci zagrać w niemal prawdziwego golfa w Twoim domu. Napewno chciałbyś spróbować swoich sił grając na największych na świecie polach golfowych. Nic prostszego. Po prostu przygotuj swoje kije golfowe, podłącz urządzenie do swojego komputera lub laptopa i zagraj z profesjonalistami. Urządzenie ma wbudowany analizator uderzeń pozwalający przestudiować i zmodyfikować technikę niezależnie, który kij wybierzesz. Do zestawu dodawana jest gra EA Sports Tiger Woods PGA Tour Golf.

To nie jest zwykła gra komputerowa. Piłeczka przymocowana do specjalnej dźwignii, jest prawdziwą piłeczką golfową, która została zaprojektowana tak by perfekcyjnie odtworzyć oddziaływanie uderzenia na zwykłą piłkę golfową. W rezultacie odczucie i dźwięk jest dokładnie taki sam jakbyś uderzył piłkę.

Komplet zawiera:

- Symulator Golfa z kablem USB (2.4m) i siatką
- Prawdziwa piłka golfowa umocowana na precyzyjnej dźwigni
- Specjalnie zaprojektowane podłoże (dodatkowe w zestawie)
- Pełna wersja gry EA Sports Tiger Woods PGA Tour Golf Windows Edition

Cena od: 1 249 zł.