Hästens Novoria zostało zaprojektowane tak, abyś spał jak najlepiej. Abyś budził się z uczuciem świeżości, doświadczając relaksującego snu jak nigdy dotąd.

Hästens Novoria to znacznie więcej niż łóżko. Płynna regulacja pilotem bezprzewodowym sprawia, że życie staje się jeszcze łatwiejsze. Możesz łatwo ustawić sobie doskonałą pozycję łóżka, co zapewni Ci doskonały komfort podczas czytania, przeglądania Internetu, oglądania telewizji czy po prostu relaksowania się. Opatentowany system sprężyn w Hästens Novoria daje niesamowite odprężenie, dzięki czemu będziesz budzić się wypoczęty i odmłodzony.   

Szczęście, witalność, sukces, inteligencja nawet piękno, to tylko kilka z wielu korzyści, które pochodzą z przespanej nocy - to jest naprawdę niesamowite, co może przynieść Ci dobry sen. Hästens Novoria gwarantuje Ci najlepszy sen, komfort i przyjemność przez wiele lat.

Łóżka Hästens wybrała już liczna grupa ludzi na całym świecie. Wśród nich jest Jego Wysokość Król Szwecji. Można je także znaleźć w wielu hotelach na całym świecie.

Czy wiesz, że…do wyprodukowania jednego łóżka Hästens potrzeba nawet 300 kg naturalnych materiałów?