Tak dokładnie ma to być pierwszy na świecie zegarek którego nie trzeba będzie nosić na ręce a na paznokciu kciuka. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom, które nie lubią nosić zegarka tradycyjnie na ręce a zarazem mają problemy z organizacja swojego czasu.
Jest to rewolucyjne rozwiązanie, gdyż nie tylko jest to gadget designerski który doda naszemu imagowi uroku ale również jest to kolejny krok w przyszłość wyglądu zegarków Timexa, które do tej pory niczym szczególnym nas nie zaskakiwały co więcej były bardzo tendencyjne i nudne.

TX54 może okazac się małym krokiem do wielkiej przyszłości i być może wyznaczy globalny trend w projektowaniu zegarków niekonwencjonalnych. Zegarek może również okazać się przydatny w różnych sytuacjach podczas których nie chcemy ostentacyjne pokazywać, że dane spotkanie bądź wykład są piekielnie nudne i co chwilę odkrywamy nasz zegarek na ręce. Dlatego miejmy nadzieję, że już niedługo na rynku ukaże się TX54 gdyż jest to nie tylko świetny dodatek ale również produkt dzięki ktoremu już nigdy więcej nie będziemy spóźnieni.