Luksusowe krzesełko do karmienia Ovo z jubileuszowej kolekcji ekskluzywnej marki Micuna to zupełnie nowe spojrzenie na meble dla dzieci. Projektanci zestawili najważniejsze elementy z klasycznego krzesełka z najnowszymi trendami i nowoczesną funkcjonalnością, nadając meblowi wyjątkowy styl. Nazwa modelu, wywodząca się od łacińskiego „Ovo” (pol. jajko), nawiązuje do modnego, owalnego kształtu siedziska.

Bogato wykończone, krzesełko wykonano z dbałością o najmniejsze detale. Projektanci postanowili maksymalnie ułatwić matce opiekę nad pociechą – krzesło wyposażono w ruchomą, zdejmowalną tacę, która może być blokowana w dwóch pozycjach, zabezpieczenie przed wypadaniem i wygodny podnóżek.

Ekskluzywny mebel wykonano z wysokogatunkowego polipropylenu i solidnego, jasnego drewna. Utrzymany w minimalistycznej stylistyce, doskonale sprawdzi się w prostych, nowoczesnych wnętrzach, nie naruszając stylu pomieszczenia. Krzesełko jest dedykowane dzieciom między 6 miesiącem a 3 rokiem życia.  Połączenie funkcjonalności, klasycznego wzornictwa i solidnego wykonania sprawia, że mebel może być przekazywany z pokolenia na pokolenie.