Lucas Toledo, Augustin Agostinoy i Eric Sevilla, pochodzący z Argentyny,  zaprojektowali prototyp składanego roweru elektrycznego.

Nowatorskie rozwiązanie sportowe zostało nazwane Gi Flybike. To prosta, lekka konstrukcja, idealna do wykorzystania w szybkim poruszaniu się po mieście.

Innowacyjność prezentowanego urządzenia opiera się na połączeniu ciekawego designu, funkcji roweru oraz udogodnień smartfonu, który wspiera użytkownika i pomaga mu w szybkim dotarciu do celu dzięki GPS.

Rower Gi Flybike wyposażony został w silnik elektryczny, dzięki któremu możemy pokonać długie dystanse po nierównym terenie. Na naładowanej baterii przejedziemy nawet 64 km. W wyposażeniu roweru znajdują się system zabezpieczeń przed kradzieżą oraz port do ładowarki smartfona. Kompaktowość, waga zaledwie 16 kg i możliwość złożenia gwarantują wygodny transport.

Jednoślad wykonano w oparciu o najnowsze trendy technologiczne i poszanowanie środowiska naturalnego, z aluminium lotniczego, które w całości podlega recyklingowi. Siodełko z silikonu i żelowa wkładka chronią przed nadmiernymi wstrząsami. Sprzęt dodatkowo zawiera odporne na przebicie opony i łańcuch nie wymagający smarowania. Projekt nowatorskiego roweru jest obecnie w fazie kickstartowej, a jego twórcy poszukują funduszy na produkcję. W razie powodzenia kampanii, pierwsze egzemplarze Gi Flybike trafią do sprzedaży w czerwcu 2016.