1 sierpnia to data otwarcia unikalnego bistro dla miłośników potworów zlokalizowanego w Tokio. Za oryginalny projekt lokalu odpowiada ekscentryczny Sebastian Masuda.

Jakie atrakcje znajdziemy w potwornej kawiarni ? To między innymi ogromna karuzela z licznymi stworami, ściany z przechadzającymi się mrówkami czy bar wyglądający niczym umiejscowiony w meduzie.

Pozostałe części modnego miejsca zaskoczą nas butelkami zwisającymi z sufitu czy stosem słodyczy, który przytwierdzono do ścian. Ogromne wrażenie robi pomieszczenie w którym wszystkie elementy wyglądają na rozpuszczone niczym lody na słońcu. W designerskim przybytku znajdziemy oryginalne miejsca do siedzenia. To na przykład lokalizacja wyglądająca niczym środek ciasta, wyróżniająca się kształtem budki.

Menu lokalu jest równie kolorowe, co wystrój. Zamówimy tak oryginalne dania jak makaron w kolorach tęczy czy kanapki z gałkami ocznymi. Ekscentryczne menu znajdziemy na stronie internetowej potwornego lokalu. Do skorzystania z Kawaii Monster Cafe zaprasza pięć urokliwych kelnerek, wystylizowanych na potwory. Pozycja obowiązkowa dla zwiedzających Japonię. Totalna rekomendacja trendu.pl za design, koncept biznesowy i spójność formy z treścią kulinarną.

Więcej informacji na: http://kawaiimonster.jp/pc/