Ekspozycję można będzie oglądać do 22 lipca. Honorowy patronat nad wystawą objęła Konsul Honorowy Republiki Austrii Izabela Ewa Kwiatkowska.

austrian_design3_400

Mniej znany w Polsce, a na pewno zasługujący na uwagę design austriacki będzie można zobaczyć na wystawie w Concordia Design. Prezentowane projekty łączy innowacyjność, doskonałe rozwiązania funkcjonalne i wysoka jakość.  Na wystawie pokazane zostaną produkty i projekty, które otrzymały w ostatnich latach austriacką Nagrodą Narodową, a także innowacyjne produkty wprowadzane na rynek przez austriackie firmy. Ważne miejsce zajmuje tu grafika i projektowanie wizualne – zobaczymy więc projekty nagrodzonych książek i publikacji oraz filmy, ale także m.in.: głośnik, fotel, system do przechowywania, lampę na biurko, krzesło. Swoje prace i innowacyjne koncepcje produktów  pokaże także  Joanneum University of Applied Sciences w Graz kształcący pokolenia przyszłych  austriackich projektantów.
„Austrian Design Spirit – creative approaches & economic dimensions”/  „Austrian Design Spirit. Twórcze podejście i ekonomiczne aspekty  to projekt współorganizowany przez designaustria oraz Creative Industry Styria.

feichtner_neuewrwerksttte_fx10_kopie_400

Termin: 9 lipca wernisaż,  ekspozycja od 10 do 22 lipca
Godziny otwarcia: codziennie od 10 do 18.00  (Wstęp wolny)
Miejsce:
Concordia Design (sala Lumina)
ul. Zwierzyniecka 3
Poznań
www.concordiadesign.pl
Zobacz film Concordia Design  - kim jesteśmy? http://www.youtube.com/watch?v=K09s6k64f-A&feature=plcp&context=C4049dc4VDvj