Od zawsze życie ludzkie skupiało się wokół ognia. Ogień to ciepło i bezpieczeństwo, to pokaz sił natury, wspaniały w swojej formie. Ten jeden z najsilniejszych żywiołów możesz zamknąć we wnętrzu, ujarzmić go w swoim domowym kominku, tworząc idealną harmonie natury z nowoczesnym designem.

 

Firma DecoFire wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom. Kominki tej firmy powstają w oparciu o najnowsze trendy w designie gdzie ogień jest elementem, ozdobnikiem który wspaniale uatrakcyjnia każde wnętrze.

 

Minimalistyczne,geometrycznie zimne i kwadratowe, a przez to niezwykle gustowne, stylowe, eleganckie, bardziej swoim wyglądem przypominające

współczesne rzeźby niż kominek. Same w sobie są ozdobą obok której nikt nie przejdzie obojętnie. A Ogień wkraczający do tych szklano-stalowych form prezentuje się wspaniale.

 

Decofire oferują nam oprócz samych innowacyjnych form kominków alternatywę również w samym użytkowaniu. Zastosowana w tych biokominkach technologia Fanoli to płynne biopaliwo podczas spalania którego wydzielają się jedynie para wodna i CO2 w

proporcjach podobnych do zawartych w wydychanym przez człowieka powietrzu. Przy czym brak niepożądanych, szkodliwych dla zdrowia produktów ubocznych spalania, dymu, popiołu i pozostałości stałych. Są wiec zarówno modne i stylowe jak i skarnie eco.

 

Biokominki firmy DecoFire to nowoczesna minimalistyczną elegancja i design, który swoim pięknem dopełnia palący się ogień.

Więcej na www.decofire.com.pl oraz www.planikafire.pl


logo11_400