Zara Home na Zachodzie robią zawrotną karierę. Amatorzy ubrań z Zary na pewno znajdą coś dla swojego domu. W pierwszej kolekcji dostępnej w Polsce znajdziemy cztery motywy: White -  inspirowany tradycyjnym domem z pachnącą białą pościelą, Arizona – kojarzący się z bezmiarem pustyni, bogactwem zdobień starożytnego Egiptu oraz Soft, czyli wakacyjny czas spędzony w ekskluzywnym kurorcie.

White to kolekcja, która pomoże ci stworzyć tradycyjny ciepły dom, czyli wyrafinowane koronki, bogate, dekoracyjne hafty czy ramki o srebrnych wykończeniach.  Zachowano w niej to co najlepsze w tradycji czyli klimat pachnącej białej pościeli nadając mu jednocześnie nieco nowocześniejszy charakter. W tej części kolekcji znajdziemy wiele elementów dekoracyjnych tworzących atmosferę luksusu i bogactwa.

Arizona to kolekcja inspirowana bezmiarem pustyni. Widać to zarówno w kolorystyce, jak i w jakości i fakturze tworzących odpowiedni klimat spokojnej atmosfery o wyrafinowanej prostocie.

Egypt  jest  inspirowana bogactwem zdobień starożytnego Egiptu. Uwydatnione są w niej złote hafty, detale w turkusach i lazurytach, a także dekoracje metaliczne, które nadają ten delikatny, spokojny, geometryczny i prosty, a przede wszystkim nowoczesny charakter.

Ostatnia kolekcja to Soft. Jest to wyjątkowo letnia linia , która kojarzy się z wakacjami w słonecznym kurorcie. Ma lekki i świeży charakter, który podkreślają odpowiednie kolory: jaskrawy biały i świetliste odcienie pasteli.

Która kolekcja Wam najbardziej przypadła do gustu?

Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a my mamy nadzieję, że wkrótce będzie  więcej butików w Polsce!