To rodzaj przyjaciela, to osoba, na którą możesz liczyć, a nawet kiedy nie ma dla Ciebie czasu – nie martwisz się tym.

Fuck-Friend, przyjaciel tylko do łóżka. To ktoś, w którego towarzystwie czujesz się dobrze, a co najmniej neutralnie. Ktoś, kto jest dla Ciebie atrakcyjny, i dla kogo Ty też jesteś atrakcyjny. To ktoś z kim widujesz się od czasu do czasu i w większości przypadków to spotkanie ma finał w Twoim lub tej drugiej osoby łóżku. Właśnie, czy na tym to tylko polega? NIE! Ludzie mylą się jeśli twierdzą że to tylko bezduszny sex! Sex-przyjaciel jak można to przetłumaczyć na Polski to na ogół ktoś bliski, z kim naprawdę lubisz przebywać.

Więc jak to wygląda? Otóż jest to prosty mechanizm, jak już tylko dojdzie się do wniosku że to jest to czego chcecie. Spędzamy raz w tygodniu, czy raz w miesiącu miłe popołudnie, wieczór, czy nawet weekend, w kinie, restauracji, parku, zakupach czy kolacji w domu. Ze znajomymi lub nie, po czym, już sam-na-sam, lądujemy w łóżku, gdzie spędzamy miłą i upojną noc darząc się wzajemną bliskością, zaufaniem i szacunkiem. Następnego dnia, bez żadnych niezręcznych sytuacji rozstajemy się w świetnych humorach i wracamy do naszego życia, cały czas utrzymując kontakt, pozostając w dobrej komitywie.

Brzmi idealnie, ale czy jest to układ idealny? Można przecież mieć kilka fuck-friends. Mogą o sobie wiedzieć i tak im to nie przeszkadza. Tylko czy to wystarcza? Niektórym tak, niektórzy wolą się żenić, a jeszcze inni wolą mieć kilka żon. A Wy? Macie jakiś fuck-friends?