Acer to firma znana nie tylko z masowej elektroniki. To również producent popularnych laptopów gamingowych. Na fali popularności przenośnych komputerów, Acer rozwija linię tabletów dla graczy. Model Predator 8 oferuje ekran o przekątnej 8 cali. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor Intel Atom x7-Z8700 taktowany zegarem o częstotliwości 1,6 GHz (2,5 GHz w trybie turbo).

Karta graficzna, którą oferuje gamingowy tablet to Intel HD, gramy zatem w wysokiej rozdzielczości, delektując się niezwykłą dynamiką rozgrywki i płynnością obrazu.

Pozostałe parametry gwarantują możliwość gry w dowolne tytuły. Pamięć RAM to 2 GB, miejsce na dane to standardowo 32 GB, które rozszerzymy do 128 GB poprzez slot na karty microSD. Takie elementy jak WIFI, Bluetooth, aparaty o rozdzielczości 5 i 2 MPX to cytując klasyka, oczywista oczywistość.

Acer Predator 8 oferuje głośniki QUAD. Pojemny akumulator pozwala na pracę przez 8,5 godzin. Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android 5,1. Idealny prezent dla fanów gier. Cena to rozsądne 1600 PLN. Rekomendacja trendu.pl