Firma Aether zaprezentowała designerskie urządzenie do odtwarzania muzyki. Aether Cone oznacza eter i stożek. To esencja tego gadżetu. Wygląda niczym marzenie designerów Apple o idealnie zaprojektowanym odtwarzaczu. Jakość materiałów, forma, kolorystyka – całość powoduje, że Aether Cone jest najlepiej wyglądającym gadżetem muzycznym ostatnich miesięcy.

Urządzenie nie tylko wygląda. Firma pochodzi z San Francisco. Bliskość doliny krzemowej powoduje, że mogliśmy spodziewać się również innowacji technologicznych. Gadżet posiada sztuczną inteligencję, która uczy się muzyki, szczególnie upodobanej przez nas. Odtwarzając nasze ulubione utwory, tworzy unikalne doświadczenie muzyczne, które pozytywnie wpływa na nasze nastawienie i odczucia.

Aether robi to, co robił Steve Jobs w Apple, upraszcza. Urządzenie emituje jedynie utwory, które lubimy, nie dając nam zbyt szerokiego wachlarza wyboru.

Głośnik jest wyposażony w Bluetooth, pozwalając na integrację ze smartfonami, tabletami czy notebookiem. Urządzenie komunikuje się z licznymi radiami internetowymi i korzysta z tzw. podcastów. Nauka odbywa się na podstawie naszych reakcji na dane utwory. Urządzenie analizuje, które ściszamy, które wyłączamy, a które odtwarzamy obsesyjnie niczym mantrę.

Do wyboru dwie wersje kolorystyczne, czarna i miedziana. Najlepszy gadżet tego miesiąca. Rekomendujemy.