Czy można pod iPhona lub iPoda podpiąć smycz i dzięki temu mieć go zawsze pod ręką? Na polskim rynku pojawił się właśnie dobrze znany w Stanach Zjednoczonych Danglet, który daje Ci taką możliwość.

Wygoda i styl

Telefon na smyczy znajduje coraz więcej zwolenników, szczególnie wśród osób żyjących aktywnie, w ciągłym biegu. Na forach można znaleźć takie komentarze: „Jeśli tak jak ja w pracy organizujesz eventy, co oznacza, że musisz mieć telefon stale przy sobie, a Twoje sukienki rzadko miewają kieszenie – będziesz zachwycona!”. Inni natomiast podkreślają, że to świetne rozwiązanie dla ludzi uprawiających sporty, jeszcze inni po prostu twierdzą, że to świetny gadżet.

I rzeczywiście, jest on nie tylko funkcjonalny, ma niezłą cenę, ale również, co bardzo ważne – nie zakłóca eleganckiego wyglądu iPhona lub iPoda. Jest mały, zgrabny, perfekcyjnie wykonany i doskonale wkomponowuje się w jego design. Tym bardziej, że, jak podpowiada dystrybutor, dzięki Dangletowi można podpiąć taką smycz, jaką sobie wybierzesz.

Jak to działa?

Danglet pasuje zarówno do iPhona serii 3 i 4, jak i do iPoda. Instalujesz go do złącza, gdzie zwykle podpinasz ładowarkę, zatrzaskujesz dwa mocne klipsy po obu stronach, a niewielka nasadka, która wystaje, umożliwia podpięcie smyczy. Do opakowania na Dangleta dołączone są dwie: na szyję oraz na nadgarstek, ale to tylko propozycja producenta, Ty możesz wybrać każdą inną. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, niezwykle wytrzymały i absolutnie bezpieczny dla Twojego sprzętu: ani go nie uszkodzi, ani się nie odepnie.

Danglet jest idealny dla Ciebie, na prezent, czy gadżet reklamowy. Jeśli jesteś posiadaczem iPhona lub iPoda, koniecznie wypróbuj! Produkt można zakupić na stronie internetowej: www.iSmycz.pl