Instrument muzyczny, który prezentujemy, ma szansę zrewolucjonizować rynek instrumentów w takim stopniu, w jakim pierwszy Macintosh wpłynął na świat komputerów osobistych, a pierwszy iPad na tablety.

Gadżet posiada wszystkie cechy, aby osiągnąć sukces. Jest designerski. Wygląda niczym najlepsze projekty autorstwa Jonathana Ive. Jest intuicyjny, korzystanie z niego jest niezwykle proste. Jest wielofunkcyjny, zastępuje zarówno gitarę, jak i syntezator czy pianino, a nawet może pełnić rolę skrzypiec.

To urządzenie, które pozwala tworzyć w czasie rzeczywistym utwory, bazując na rozmaitych brzmieniach.

Designerski syntezator o niezwykle łatwej obsłudze i innowacyjnym wzornictwie. Zdaniem redakcji trendu.pl, to będzie hit na miarę najlepszych produktów Apple czy firmy Samsung.

Gadżet integrujemy ze smartfonem, tabletem lub komputerem i stajemy się właścicielami domowego studia nagrań lub domowej orkiestry.

Warto nauczyć się specyficznych gestów, które zapewnią niezwykłe brzmienia i pozwolą osiągnąć efekty rodem z najlepszych sal koncertowych.

Zachęcamy do zapoznania się z filmami, które prezentują możliwości urządzenia. Najciekawszy instrument muzyczny od lat. Gadżet na miarę cyfrowej rewolucji, która dokonuje się na naszych oczach. Rekomendacja trendu.pl

Video: