Asus to marka, której udaje się to co robił kiedyś Apple. Udoskonala nowe technologie, czyniąc je niezwykle przyjaznymi i dostępnymi.

Asus Fonepad to seria phabletów, czyli hybrydy tabletu i smartfona, która detronizuje konkurencję. To urządzenie, wyposażone w znakomite procesory marki Intel pozwala na korzystanie z licznych aplikacji mobilnych, typowych dla tabletów i oferuje funkcje, które znamy z najlepszych smartfonów dostępnych na rynku. Phablet staje się najważniejszą kategorią na rynku nowych technologii. To urządzenie, które integruje wszystkie funkcje, które oferowały trzy kategorie urządzeń: notebooki, tablety i smartfony. Kultowa już reklama marki Asus rozbawia nas do łez, prezentując abstrakcyjne, ale prawdopodobne sytuacje w których phablet decyduje o naszym życiu.

Phablety Asus serii 6 i 7 zaprezentowano w listopadzie 2013 roku. Powstały w wyniku kooperacji marki Asus z firmą Intel, producentem najbardziej zaawansowanych procesorów na świecie. Urządzenia są wyposażone w procesory Intel Atom ™ Z2580 i  Intel Atom Z2560. Phablety pozwalają na korzystanie z łączności 3G, co umożliwia niezwykle sprawną transmisję danych w niemal dowolnym miejscu świata i radość z rozmów telefonicznych czy videokonferencji z najbliższymi. Phablet korzysta z systemu Android, co zapewnia niezliczoną ilość aplikacji i nowych możliwości rozwojowych.

To urządzenie, które zapewnia niezwykłą rozrywkę dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. To również w pełni profesjonalne wirtualne biuro, które pozwala przenieść pracę w miejsce w którym aktualnie się znajdujemy. Spot reklamy przekonuje nas, że to miejsce bywa czasem abstrakcyjne i nieprzewidywalne. Phablet marki Asus może nas zaskoczyć o każdej porze dnia i nocy odmieniając nasze życie o 180 stopni. Co ciekawe designersko wykonany i wyposażony w najnowsze technologie sprzęt jest dostępny w bardzo przystępnej cenie. Phablety marki Asus wyznaczają nowe linie rewolucji technologicznej. Rekomendacja trendu.pl

Artykuł sponsorowany przez Asus / Intel