Bowers & Wilkins nieustannie udoskonala oraz rozszerza gamę audiofilskich słuchawek.

Najnowszą konstrukcją jest bezprzewodowy model P5 Wireless, który dzięki technologii Bluetooth oraz wewnętrznemu akumulatorowi i zdalnemu sterowaniu/mikrofonowi, pozwala cieszyć się wysoką jakością dźwięku, przy zachowaniu pełnej wygody zarezerwowanej dla bezprzewodowych konstrukcji.

Dla brytyjskiego producenta to nowy rozdział w historii i odpowiedź na potrzeby fanów najwyższej klasy doznań muzycznych. O luksusowym charakterze gadżetu świadczy najwyższa jakość wykończenia i materiałów.

P5 Wireless to pierwsze bezprzewodowe słuchawki Bowers & Wilkins. Dzięki technologii Bluetooth aptX dostarczają niemal idealny dźwięk hi-fi z dowolnego źródła, od urządzeń przenośnych po profesjonalne zestawy audiofilskie.

Dopełnieniem niezwykłych wrażeń, które oferują jest niezwykle prosta, intuicyjna obsługa.

Urządzenie wyposażono w zdalne sterowanie oraz dwa wbudowane mikrofony. Pierwsze z rozwiązań pozwala zarządzać odtwarzaniem muzyki i odbierać połączenia telefoniczne (w przypadku smartfonów). Mikrofony umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych przy zachowaniu niezwykle wysokiej jakości dźwięku.

Autonomiczne słuchawki wyposażono w akumulator o dużej pojemności. W pełni naładowana bateria wystarcza na 17 godzin pracy.

Baterię ładujemy przez podłączenie do komputera wyposażonego w złącze USB.

Projektanci Bowers & Wilkins nie zapominają o użytkownikach, którzy pozostają wierni kablom.

P5 Wireless są dostarczane z dodatkowym przewodem, umożliwiającym fizyczne podłączenie do odtwarzacza muzyki.

Designerski gadżet klasy high-end dla koneserów najwyższej klasy urządzeń muzycznych. Totalna rekomendacja trendu.pl.