Staw czoło złu czającemu się w świecie będącym lustrzanym odbiciem tego...

Artifex Mundi wydało Dark Arcana: The Carniva l – historię detektywistyczną rozgrywającą się w kolorowym, lecz pełnym niepokojących cieni świecie wesołego miasteczka.
Czy w poszukiwaniu zaginionej kobiety oraz prawdy o wydarzeniach z przeszłości odważysz się spojrzeć w lustro… i wkroczyć przez nie do innego świata?

W Dark Arcana wcielisz się w rolę pani detektyw szukającej kobiety, która w tajemniczy sposób zniknęła w samym środku wesołego miasteczka. Szukając wskazówek co do jej losu, bohaterka pozna historię tragicznej miłości i złowieszczego paktu. Odkrycia te z kolei poprowadzą ją do alternatywnego świata rozciągającego się za taflą magicznego lustra, gdzie czekają rozwiązania wszystkich zagadek, a także trzymająca w napięciu ostateczna konfrontacja z pradawnym złem.

Świat gry to z jednej strony świat kolorowych dekoracji i cyrkowych sztuczek, z drugiej – niepokojąca, surrealistyczna kraina po drugiej stronie lustra. Natrafisz tam na karuzele, diabelskie młyny i automaty przepowiadające przyszłość, ale też żarłoczne rośliny, szkielety i demony. Odwiedzisz również wypełnione atmosferą niesamowitości lokacje, takie jak Dom Strachów i Sala Luster.

Co się dzieje w mrocznej magicznej krainie i jaki ma to wpływ na świat rzeczywisty? Dlaczego zaginęła młoda kobieta? Na wszystkie te pytania trzeba będzie znaleźć odpowiedź w trakcie śledztwa, wędrując pomiędzy wymiarami i rozwiązując kolejne zróżnicowane zadania. Odkrywana stopniowo historia nieraz zaskoczy. Czy uda jej się uratować poszukiwaną matkę małej dziewczynki? Czy zdoła wydobyć na światło dzienne diaboliczną intrygę i powstrzymać zło, nim będzie za późno?

Grę można kupić tutaj:
http://tinyurl.com/8acnyla

Więcej informacji o grze można znaleźć w tych miejscach:
www:
www.artifexmundi.com/page/carnival/

Facebook:
www.facebook.com/ArtifexMundi.DarkArcana

O Artifex Mundi

Artifex Mundi to wiodący w Polsce i jeden z najlepszych na świecie producent casualowych gier przygodowych. W produkcji znajduje się obecnie około 10 tytułów firmowanych przez studio, które posiada dwa oddziały –w Zabrzu oraz w Krakowie –w których zatrudnia prawie 90 osób. Zdobyta wiedza oraz znajomość rynku zostały wykorzystane do stworzenia własnej, komercyjnej technologii o nazwie Spark Casual Engine–jedynej na świecie technologii tego typu, umożliwiającej tworzenie zaawansowanych gier przygodowych 2D.

Strona www: www.artifexmundi.com

Facebook: www.facebook.com/artifexmundi

Twitter: twitter.com/ArtifexMundi