Punkt. to szwajcarska firma, która specjalizuje się w minimalistycznych, designerskich gadżetach. Marka oferuje kilka produktów, z których każdy wyróznia wyrafinowane wzornictwo i niezwykle prosta forma, funkcjonalność oraz legendarna już trwałość.

Najnowsza propozycja Szwajcarów to niezwykle prosty telefon komórkowy, który redakcji trendu.pl kojarzy się z legendarnymi modelami firmy Ericsson z lat 90.

Za wyrafinowaną formę najnowszej propozycji firmy Punkt. odpowiada Jasper Morrison. MP01 oferuje podstawowe funkcje. Możemy prowadzić rozmowy i wysyłać wiadomości tekstowe. Gadżet nie oferuje żadnych funkcji multimedialnych czy możliwości korzystania z sieci Internet. Mniej znaczy więcej, to esencja współczesnego designu, której egzemplifikacją jest awangardowy telefon. To idealna opcja dla osób starszych i tych, którzy pragną wyróżniać się poprzez unikalne gadżety.

Wzornictwo telefonu komórkowego zachwyca. Klawisze, ekran, zakrzywiony tył czy system nawigacji powodują, że nie możemy przestać myśleć o tym urządzeniu.

Urządzenie jest wysoce trwałe i odporne na zniszczenia. Wszystko dzięki jakości użytych materiałów. Szkło monochromatycznego ekranu jest odporne na zarysowania i pęknięcia. Gadżet wykonano ze specjalnych materiałów i pokryto unikalną farbą, która wpływa na trwałość obudowy, pozostając odporną na negatywny wpływ czynników zewnętrznych.

Z nowiniek technicznych znajdziemy tu intefejs Bluetooth i wysokiej jakości głośnik redukujący szumy. Dostępne aplikacje to jedynie kalendarz i zegar z funkcją budzenia.

Pamiętacie wzornictwo komputerów ZX Spectrum firmy Sinclair czy telewizory Grundig lat 80 ? Telefon komórkowy Punkt. reprezentuje ten sam przekaz estetyczno-emocjonalny. Pozycja obowiązkowa dla hipsterów i wielbicieli najwyższej klasy designu. Wyrafinowany w każdym calu. Gadżet, który jest najlepszym pomysłem na prezent gwiazdkowy. Totalna rekomendacja trendu.pl