Kolorowe tapety na telefon z ulubionymi bohaterami kreskówek lub gwiazdami kina już się wszystkim przejadły. Do lamusa odchodzą koszulki z podobiznami gwiazd muzyki. Użytkownicy iPhone’a 6 mają jednak nowy sposób na pokazanie swoich artystycznych zainteresowań – etui, które zaproponował Rex Koo. Projektant wybrał kilkanaście postaci popkultury i stworzył grafiki z ich podobiznami. Wśród uwiecznionych ikon kina i muzyki znajdują się między innymi Andy Warhol, Karl Lagerfeld czy Hitchcock. Grafiki te pojawiły się na stylowych, designerskich pokrowcach na telefony.

Etui, stworzone dla iPhone’a (modele 6 i 6 Plus) cechują graficzna prostota i świeże, kontrastujące kolory. Pokrowce przyciągają wzrok, dzięki czemu są idealnym pomysłem na prezent dla miłośników telewizji, filmu czy słynnych postaci kultury obrazkowej. Oprócz artystów i projektantów, Koo uwiecznił na swoich etui również motywy z kultowych filmów, takich jak Kill Bill, Pulp Fiction, czy popularnego serialu Braking Bad.

Kolorowy, lekko ekstrawagancki, minimalistyczny styl etui spodoba się miłośnikom ozdobnych dodatków. Wychowywani na sztuce Warhol’a i kinie Tarantino mają wreszcie możliwość zamanifestowania swoich artystycznych pasji i inspiracji.