Nawilżacz Dyson to idealne urządzenie dla tych, którzy borykają się z ciągłymi infekcjami bakteryjnymi.

To temat znany wszystkim rodzicom i osobom, które mają intensywny kontakt z innymi ludźmi.

Innowacyjny nawilżacz Dyson dzięki technologii UV zabija 99,9 procent bakterii. To znakomity rezultat, który pozwala wytworzyć niezwykle przyjazny ekosystem w naszym domu.

Oczyszczanie odbywa się dzięki światłu ultrafioletowemu. Cykl rozpylania wody ze światłem UV trwa jedynie trzy minuty. Urządzenie opiera się na unikalnym patencie firmy, związanym z oczyszczaniem powietrza.

Urządzenie posiada termostat i higrostat, które precyzyjnie monitorują temperaturę i wilgotność powietrza. Pozwala to na optymalizację parametrów, które w najbardziej trafny i skuteczny sposób oczyszczą przestrzeń wokół nas z groźnych bakterii.

Nawilżaczem sterujemy za pomocą intuicyjnego pilota. Jeden wypełniony zbiornik pozwala na nieustanną pracę przez 18 godzin.

Dyson oczyszcza powierzchnię 16 metrów kwadratowych. Warto stosować go w każdym pokoju domu czy mieszkania. Nawilżacz pracuje niezwykle cicho. Nie przeszkadza w trakcie snu. To urządzenie idealne dla wielbicieli zdrowego stylu życia. Szczególnie pokochają go mieszkańcy Azji, którzy są pozytywnie zakręceni na punkcie medycyny alternatywnej i SPA.