Firma EASY TOUCH przedstawia radioodtwarzacz CD/MP3/USB – ET-716 BLACK PEARL. Możliwość odtwarzania plików MP3, wbudowany port USB, radio oraz zasilanie bateryjne czynią go poręcznym urządzeniem do odtwarzania muzyki w każdym miejscu.
Radioodtwarzacz ET-716 BLACK PEARL zapewnia dużą moc odtwarzanego dźwięku dzięki czterem wbudowanym głośnikom. Oprócz plików audio oraz MP3 z CD obsługuje także pliki MP3 z wejścia USB, co pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki bez konieczności nagrywania jej na płytę CD. Gwarantuje to możliwość odtwarzania i słuchania muzyki z wielu źródeł. 
Radioodtwarzacz jest także wyposażony w gniazdo słuchawek stereo 3,5 mm minijack. Niewielkie rozmiary boomboxa czynią go urządzeniem bardzo poręcznym. Bezprzewodowy pilot i możliwość programowania kolejności odtwarzania utworów CD-Audio/MP3 sprawiają, że urządzenie charakteryzuje się prostotą obsługi. Ekran LCD pozwala na wyświetlanie numerów utworów oraz czasu ich trwania. 
Urządzenie wykonane jest z bardzo dobrej jakości materiałów, co wraz z jego solidną konstrukcją zapewnia długotrwałe bezawaryjne użytkowanie.