Wiele z nas coraz częściej się zastanawia czy nie jest uzależniona od kawy?! Polacy piją około 2 kilogramów na osobę rocznie, dlatego nie należymy do czołówki. Statystyczny Amerykanin rocznie spożywa na przykład ok. 7 kilogramów kawy, a przeciętny Szwed - ponad 10 kilogramów! Czyli 5 razy więcej od nas!

Zapach i smak są charakterystycznym znakiem rozpoznawczym kawy. Która z Was nie lubi wolnej soboty zacząć od świeżej kawy i ciepłego croissanta. Drugi powód dla którego uwielbiamy kawę to niewątpliwie fakt, że pobudza nasz układ nerwowy. Dzięki niej rośnie zdolność do wysiłku umysłowego, poprawia nam się koncentracja, potrafimy lepiej się skupić.

Teraz istnieje również trzeci powód, dla której będziemy piły kawę - nowy ekspres do kawy Bugatti. Ekspres pozwala zaparzyć prawdziwe włoskie espresso. Do ekspresu zostały dołączone dwa uchwyty, dzięki którym można parzyć kawę z saszetek lub mieloną. W górnej części urządzenia znajduje się płyta grzewcza, dzięki której filiżanki przed podaniem kawy będą zawsze ciepłe. Jednak największą zaletą ekspresu jest jego design i kolor. Ekspres występuje w kilku kolorach między innymi różowym, czerwonym, żółtym, złotym oraz białym. Ekspres został utrzymany w stylistyce retro. Pięknie wygląda w kuchni. Za to cacko zapłacimy około 3600 złotych.

Więcej na  www.smakprostoty.pl