Elegancka bransoletka QBracelet kryje w sobie poręczną ładowarkę do iPhonów i iPadów. Lekka, minimalistyczna biżuteria doskonale sprawdzi się do noszenia na co dzień. Model, zaprojektowany przez nowojorskie studio Q, pozwala użytkownikowi na podłączenie telefonów bezpośrednio do urządzenia. Na końcu bransoletki znajduje się praktyczna końcówka do ładowarki.
Inteligentna biżuteria umożliwia podładowanie telefonu, dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu. Wykonana z poliwęglanu bransoletka jest dostępna w 3 wariantach kolorystycznych: matowym srebrze, polerowanym złocie i matowej, głębokiej czerni. Dzięki prostej stylistyce doskonale sprawdzi się zarówno dla niej i dla niego.
QBracelet jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych ludzi. Elegancka bransoletka w razie potrzeby natychmiast zmienia się w praktyczną ładowarkę. Dzięki wbudowanej końcówce do podładowania telefonu nie potrzebujemy żadnych kabli.  Bransoletki zostały zaprojektowane w 2 wariantach – dla użytkowników systemu Android (ładowarka micro-usb) i fanów telefonów z nadgryzionym jabłkiem.