Giorgio Armani, jeden z czołowych projektantów mody na świecie oraz Samsung Electronics, wiodący producent telefonów komórkowych stworzyli telefon komórkowy Emporio Armani Samsung o nazwie NIGHT EFFECT.

Prada, Dolce & Gabbana, Hugo Boss to tylko kilka koncernów mody, które wzięły się za projektowanie telefonów komórkowych.

W zeszłym roku na rynku pojawił się telefon Giorgio Armani Samsung. Współpraca się tak bardzo udała, że już w tym roku powstał kolejny telefon Emporio Armani Samsung NIGHT EFFECT

Telefon skierowany jest głównie do młodych ludzi, dla których zatarła się już wyraźna granica pomiędzy modą a techniką, a liczy się przede wszystkim atrakcyjny gadżet elektroniczny – powiedział Geesung Choi, prezes działu Telecommunication Business firmy Samsung Electronics.

Komórka  będzie dostępna w wolnej sprzedaży za ok. 1200 złotych. 
Designerski telefon Samsunga charakteryzuje się raczej standardowymi funkcjami (ma głośnik zewnętrzny, 2,2 calowy wyświetlacz AMOLED, ponadto odtwarzacz muzyki, , aparat foto o rozdzielczości trzech megapikseli, itp.). Na obudowie znajduje się logo marki Emporio Armani, w pakiecie sprzedażowym dostępne są takie dodatki jak smycz, słuchawka bluetooth oraz materiałowe etui.