Etui Gameboy dla iPhone 5 generacji od Necessary Clothing podbija serca fanów oldschoolowych gier w stylu retro. Gadżet nawiązujący do konsoli Gameboy robi furorę na światowym rynku.

Silikonowe etui dokładnie odwzorowuje kultową konsolę. Wykonany z silikonu ochraniacz na telefon przypomina nostalgicznego poprzednika X-boxów i Playstation. Produkt charakteryzuje realistyczna grafika i oszałamiająca dbałość o szczegóły – na etui odwzorowano nawet oryginalne guziki i ekran. Niezorientowany użytkownik telefonu z powodzeniem mógłby pomylić go ze starą konsolą.

Wytrzymała obudowa, wykonana z solidnego tworzywa sztucznego, łączy estetykę z praktycznością. „Konsola” w nowej odsłonie posiada wszystkie niezbędne funkcje. W etui znajdują się otwory do ładowarki, przyciski głośności i wejście na USB.

Stylistyka obudowy, nawiązująca do gadżetów z minionej epoki, jest skierowana do miłośników gier z pokolenia Y, choć fanów z pewnością znajdzie też wśród trendsetterów. Znaki szczególne: żywe, soczyste kolory i przebojowy powrót do stylu z lat 90.!