iPhone 5S przyniósł swojego czasu fotografię na nowy poziom, ale jeśli dla Ciebie to wciąż mało i chcesz wyciągnąć z kultowego telefonu z jabłkiem jeszcze więcej możliwości –  etui Izzi Slim Case z 4 obiektywami  jest stworzone dla Ciebie.

Wszechstronny, funkcjonalny futerał jest przeznaczony dla iPhone 5 i iPhone 5S. Etui zostało wyposażone w 4 zintegrowane obiektywy, w tym obiektyw typu rybie oko o szerokim kącie widzenia (180 stopni), teleobiektyw, obiektyw szerokokątny i obiektyw makro. Profesjonalne soczewki charakteryzuje duża precyzja i ostrość. Przy takim wyborze obiektywów jedyną granicą jest nasza wyobraźnia.

Etui doskonale sprawdzi się podczas rekreacyjnego fotografowania i profesjonalnych sesji. Dzięki trybowi szybkiego przełączania między obiektywami, możemy zrobić niesamowite zdjęcia i filmy. Założony futerał nie blokuje aparatu z telefonu, dzięki czemu mamy również dostęp do fabrycznej soczewki. Poliwęglanowa obudowa dodatkowo zabezpiecza iPhone'a przed uderzeniami i zarysowaniami.