EA SPORTS Fight Night Round 4 zapowiada się równie przełomowo i rewolucyjnie jak poprzednia odsłona serii, która była jedną z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych gier spośród pierwszych produkcji na konsole Xbox 360 i PLAYSTATION 3.

EA SPORTS Fight Night Round 4 ustanawia zupełnie nowe standardy: do opracowania silnika walki i animacji ruchu wykorzystano specjalne modele fizyki, każdy z bokserów ma swój charakterystyczny styl walki, a lista nazwisk znokautuje każdego entuzjastę boksu - dostępny jest m.in. „żelazny” Mike Tyson!

Najważniejsze cechy

* Silnik gry poparty modelem fizyki. Nowy silnik gry został opracowany w ten sposób, aby wiernie symulować arsenał bokserskich technik i strategii, od uderzeń, przez bloki, po poruszanie się w ringu. Pojedynek wygląda jak prawdziwy – wyprowadzane ciosy chybiają celu, ześlizgują się po przeciwniku lub nokautują go, ponadto po raz pierwszy możliwe są przepychanki w klinczu. Każda walka jest inna!
* Realistyczne style walki. Fight Night Round 4 w niespotykany dotąd sposób odzwierciedla style walki największych bokserów w historii. Możesz dążyć do konfrontacji jak młody Mike Tyson, pozostając w ciągłym ruchu blisko rywala i szukając dogodnych momentów do wyprowadzania mocnych sierpowych i podbródkowych. Możesz też wykorzystać szybkość, zasięg ramion i pracę nóg Muhammada Alego, aby zwieść przeciwnika i zaskoczyć go błyskawicznym prostym z przedniej lub tylnej ręki.
* Imponująca lista bokserów. W grze znajdziesz największych zawodników w historii boksu, będących u szczytu swoich możliwości. Lista obejmuje zarówno nazwiska współczesne, jak i legendy sprzed lat, więc kombinacje są nieskończone – możliwy jest np. pojedynek Ali vs Tyson. Dzięki Fight Night Round 4 masz wreszcie okazję rozstrzygnąć, kto jest królem ringu!

Więcej na gamelobby.pl