Dużo pracy, rodzina, przyjaciele, zakupy, obowiązki domowe. Nawet nie ma kiedy pomyśleć o zmianie trybu życia. Jednak dzięki Fitbit Tracker może to się zmienić.

To nowe urządzenie pomaga ludziom w uzyskiwaniu wymarzonej sylwetki. Sprzęt na bieżąco śledzi liczbę kroków użytkownika, czas jego snu i przelicza liczbę spalonych kalorii. Powie Ci ile kilometrów przeszedłeś, ile kalorii spaliłeś oraz czy spałeś wystarczająco długo!

Gadżet przypinasz do mankietu, kieszeni, paska od spodni lub po prostu do nadgarstka. Dzięki specjalnemu sensorowi ruchu urządzenie potrafi dokładnie zmierzyć Twoją aktywność fizyczną.
Fitbit Tracker bieżące informacje wyświetli na ekranie OLE a resztę zebranych informacji przesyła do bezprzewodowej stacji bazowej, a potem przenosi je na stronę internetową. Dzięki temu zebrane wartości można poddać analizie.

Fibit motywuje ludzi do ćwiczeń i to nie tylko według jego wynalazcy. Badanie przeprowadzone przez Journal of the American Medical Association potwierdziło, że użytkownicy Fibit’a są aż o 27% aktywniejsi fizycznie.