Telefony są wszechobecne w naszym życiu, a ogrom różnego rodzaju aplikacji sprawia, że notorycznie musimy je ładować, by utrzymać w 100% gotowości. Standardowa ładowarka w niczym jednak nie zastąpi oryginalnego gadżetu. Jeżeli jeszcze dołożymy do tego popularną postać z Pokemonów, sukces gwarantowany.

W prezentowanej ładowarce bolce od wtyczki zostały ukryte w uszach Pikachu, a złącze USB można włożyć między stopy postaci. Ładowarkę wyposażono w żółte i brązowe detale, które najlepiej przypominają charakter Pokemona.

Niezaprzeczalny urok Pikachu wykorzystywany jest w wielu obszarach, chociaż przeważnie w grach i gadżetach. Dodatkowe akcesoria USB z Pokemonami wydają się naturalną konsekwencją trendu na zabawne stworki.

Marka Pokemon cieszy się aktualnie popularnością wśród nastolatków, zwłaszcza po wydaniu gry Pokemon GO, która wymusza na użytkownikach aktywność fizyczną. To ogromny sukces po tym, jak wydano pierwowzór gry z Pokemonami w połowie lat 90. XX wieku, który stał się początkiem dla serii formatów telewizyjnych.

Ładowarka telefoniczna z postacią Pikachu to ciąg dalszy ekspansji kultury anime i podboju światowego rynku przez Pokemony.