CCoraz więcej osób we współczesnym świecie jest singlami. Wraz z brakiem posiadania partnera oraz intensywną pracą pojawia się problem naszych emocji. Stajemy się apatyczni, gdyż nie mamy się do kogo przytulić, z kim porozmawiać. Jeśli brakuje Wam tego typu doznań i koniecznie potrzebujecie wyrażania tego co czujecie, z pomocą mogą Wam przyjść gadżety. W XXI wieku to one coraz częściej stają się najlepszymi przyjaciółmi człowieka.

Jeśli każdego dnia potrzebujecie do czegoś się przytulić to poduszka zaprojektowana przez Stefan Ulrich może się okazać niezbędna. Jest tak naprawdę ''robotem'', który ma reagować na ludzkie emocje. Głównym zadaniem poduszki jest pozbycie się w człowieku negatywnych emocji związanych z samotnością. Trzeba przyznać, że gadżet niezwykle ciekawy. 

Społecznościowy robot- jeśli wasze życie praktycznie cały czas kręci się wokół pracy i 90% waszego dnia spędzacie przed komputerem ograniczając wszelkie kontakty społecznościowe do facebooka czy naszaj-klasy, to ten robot może być waszym przyjacielem. Wystarczy go podłączyć do komputera, a osoby korzystające z Twitter będą mogły zobaczyć różne emocje pojawiające się na naszym blogu. Co ciekawe każdy może stworzyć takiego robota. Być może fani Facebooka będą woleli go zaprogramować w nieco inny sposób. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie Twitter Ken Lim.

Poduszka dziewczyna/chłopak- jeśli potrzebujecie czegoś bardziej ludzkiego, to znowu poduszka przyjdzie Wam z pomocą. Tym razem swoim wyglądem będzie przypominać  kobietę bądź mężczyznę. Na dodatek obejmuje osobę  ręką!

Jeśli macie dosyć wracania cały czas do pustego domu to warto pomyśleć nad specjalnymi zasłonami. Teraz wracając wieczorem w naszym oknie zobaczymy kilku przyjaciół, którzy czekają na nas. 

Pies robot- jeśli zawsze marzyliście o posiadaniu czworonoga, jednak ze względu na swój tryb pracy, nie możecie się nim opiekować 24/h to może warto pomyśleć o zakupieniu psa robota. Kiedy poczujemy się samotni wystarczy nacisnąć przycisk i nasze zwierzątko ożyje. 

Wszystkie te gadżety są przeznaczone dla osób skrajne sfrustrowanych, które w swoim życiu nie mogą odnaleźć siebie. A Wy co myślicie o tych gadżetach? Czy są dla totalnych ''freaków'', czy dla normalnych osób?