Barnaba, syn Piero Fornasetti rozpoczął współpracę z Huawei. Efektem jest limitowana edycja smartwatcha. Designerski gadżet oferuje typowe dla inteligentnych zegarków funkcje. Możemy odbierać e-maile, SMSy czy korzystać z kalendarza. Zegarek wyróżnia kunsztowne wzornictwo. Cyferblat przedstawia twarz legendarnej divy operowej i aktorki. To znana w XIX wieku Lina Cavalieri.

Pasek zegarka wyróznia typowy dla Fornasetti zielony kolor i unikalny wzór. Modny i ekskluzywny gadżet masowej marki. Ta pozorna sprzeczność zostaje zrealizowana dzięki kolaboracji z niszową, włoską manufakturą.

Na pokładzie urządzenia znajdziemy dotykowy wyświetlacz Amoled o rozdzielczości 1,4 cala. Do tego odporne na zarysowania, hartowane, szafirowe szkło i obudowa ze stali nierdzewnej.

Nie zabrakło interfejsu Bluetooth i czujników tętna oraz ruchu. Designerski, wyrafinowany smartwatch został zaprezentowany podczas Vogue China Party, w ramach tygodnia mody w Mediolanie. Pierwsze 1000 sztuk zostanie dostarczone jako luksusowy prezent dla VIPów.

Huawei podąża niezwykle przemyślaną i sensowną drogą. Nie próbuje konkurować technologią, ale wyrafinowanym wzornictwem i jakością wykonania. Rekomendacja trendu.pl