Grey Allen Games to niszowe studio, które jest znane z produkcji gier logicznych. Firma zaprezentowała nowy tytuł. To Shadowhand. Gra wpisuje się w nurt logiczno-przygodowy.

Fabułę osadzono w XVIII wiecznej Anglii. W trakcie rozgrywki śledzimy losy Lady Darkmoor. To brytyjska arystokratka, która jako Shadowhand zdobywa globalnę sławę. Dama w istocie jest zamaskowaną rozbójniczką o bogatym życiorysie. W grze śledzimy jej losy. To zmagania z korupcją i intrygami.

Podczas gry zwiedzimy szereg ponurych lokalizacji. Należy wyróżnić burzowe wybrzeże czy tajemniczy las. Podczas zabawy rozegramy 180 pojedynków karcianych. W ten sposób zyskamy nowe umiejętności, użyteczne przedmioty i broń. Gra jest przeznaczona dla koneserów gatunku. Nie imponuje grafiką czy innowacyjną animacją, ale oferuje miodność, której nie da się przełożyć na ilość pieniędzy zainwestowanych w produkcję.

Jeżeli graliście w Magic The Gathering i lubicie karcianki z elementami przygody to tytuł stworzony dla Was. Gra jest dostępna na komputery PC. Inteligentna rozrywka, którą polecam.