Trackmania Turbo to niezwykle atrakcyjna gra wyścigowa. Za produkcję tytułu odpowiada studio Nadeo. Zabawa polega na pokonywaniu zawiłych tras w rekordowym czasie.

Tempo rozgrywki jest oszałamiające. Może przyprawić o ból głowy mniej doświadczonych graczy. Wybieramy spośród czterech lokalizacji. To obszar wiejski, międzynarodowy stadion, kanion w Ameryce i tropikalny arpichelag. Każdy wariant wyróżnia znakomita grafika i unikalne emocje. Trackmania to jedna z najbardziej miodnych premier roku.

Gra ze sporym potencjałem na sukces. Co ciekawe poza wymienionymi trybami, dzięki edytorowi możemy samodzielnie tworzyć własną trasę. To proste, niemal intuicyjne narządzie, z którym poradzi sobie każdy. Dodatkowo edytor oferuje możliwość losowego kreowania torów.

W opcji kampanii czeka na nas 200 tras, które musimy pokonać. Każda jest podzielona na 5 stopni trudności. Producenci dodali opcjonalny tryb multiplayer, który umożliwia grę dwóch osób równolegle lub rozgrywkę w sieci Internet.

Znakomite multimedia, totalna grywalność i indywidualizacja dynamiki rozgrywki powodują, że na rynek trafia jedna z lepszych gier w swojej kategorii. Tytuł będzie dostępny na konsole Playstation 4, Xbox One oraz komputery PC. Oficjalna premiera odbędzie się 26 listopada 2015 roku.