Tablet iBOX Zeus z ekranem o przekątnej 9,7 cala i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli to dowód na to, że urządzenia wysokiej klasy nie muszą być drogie. Graj, oglądaj filmy i zdjęcia, baw się, ucz i pracuj wygodnie!

iBOX Zeus to tablet wyposażony w nowoczesną, wydajną matrycę, która gwarantuje krystaliczną jakość obrazu, jego ostrość i komfort użytkowania. Połączenie wydajnego, dwurdzeniowego procesora i czterordzeniowego układu graficznego z ekranem o wysokiej rozdzielczości sprawia, że jest urządzeniem sprawdzającym się idealnie w grach i podczas korzystania z multimediów.

Zeus przyciąga uwagę swoją smukłą sylwetką i elegancką aluminiową obudową ze srebrnym wykończeniem po bokach. Obudowa ma zaledwie 9,9 mm grubości.

Tablet wyposażony jest w system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean, dzięki czemu jego użytkownicy mogą korzystać z setek tysięcy aplikacji, w tym gier i programów, dostępnych dzięki Google Play. Bezprzewodowa łączność WiFi w standardzie 802.11 b/g/n pozwala na bardzo szybką oraz bezpieczną komunikację urządzenia z różnego rodzaju punktami dostępowymi.

Wielogodzinną pracę z tabletem, bez konieczności poszukiwania źródła zasilania, umożliwia polimerowa bateria o pojemności 8000 mAh. A wbudowaną pamięć 8 GB można zwiększyć używając kart SD.

Sugerowana cena detaliczna: 799 PLN

Zeus to obok Eos, Helios, Hermes i najnowszego Hebe, jeden z modeli tabletów z oferty marki iBOX. Marka udostępnia sprzęt oferujący jakość i funkcjonalność w atrakcyjnych cenach.

www.ibox.pl

www.facebook.com/iBOX1