Smartfony praktycznie wyeliminowały z rynku tradycyjne aparaty telefoniczne. Próbą wskrzeszenia tych urządzeń jest designerski ILY.

Gadżet wyróżnia znakomite wzornictwo.  Urządzenie oferuje ekran dotykowy i kamerę.
Idealna opcja dla seniorów, którzy oczekują współczesnej wersji swoich ulubionych telefonów stacjonarnych.

Misją producenta nie jest dokonanie rewolucji na rynku telekomunikacyjnym. Cel to stworzenie gadżetu, który stanowi pomost między tradycyjnym aparatem, a smartfonem. Produkt jest targetowany na konkretną grupę klientów. Ludzie starsi stanowią coraz większą grupę klientów. W Japonii czy krajach Europy Zachodniej to istotny segment rynku.

Gadżet współpracuje z systemami iOS i Android. ILY spełnia normy projektowania uniwersalnego. Jest niezwykle intuicyjny. Zarówno dzieci jak i seniorzy nie mają żadnego problemu z jego obsługą.

Aby się połączyć wystarczy dotknąć ikonę kontaktu na dotykowym wyświetlaczu. Ekran jest kolorowy i wyróżnia się sporymi rozmiarami.

Poza 8-calowym wyświetlaczem otrzymujemy tradycyjną słuchawkę. W szerszym gronie możemy korzystać z trybu głośnomówiącego. Urządzenie oferuje czujnik zbliżeniowy, a nawet sensory temperatury i jakości powietrza.

ILY służy do połaczeń video i telefonicznych. Dodatkowo możemy przesyłać krótkie nagrania, wiadomości sms czy rysunki.

Z urządzeniem połączymy się niezależnie od systemu (iOS/Android). Nie musimy zakładać żadnego konta, co jest sporym ułatwieniem.

Ekran ma spore możliwości, umożliwia strumieniowanie zdjęć. Osoby starsze korzystające z gadżetu chętnie zobaczą zdjęcia swoich wnuków. Dzięki ILY to niezwykle prosty i intuicyjny proces.

ILY wymaga łączności Wi-Fi. Domownicy muszą być zaopatrzeni w Internet.

Za multimedialny kombajn do komunikacji przeznaczony na rynek osób starszych zapłacimy 200 dolarów.

Designerski gadżet, który tworzy mosty międzypokoleniowe. Totalna rekomendacja trendu.pl