Firma EASY TOUCH zaprezentowała nowoczesny ciśnieniomierz ET-8003 STARK. Innowacyjna technika mierzenia ciśnienia krwi gwarantuje uzyskanie dokładnego pomiaru w krótkim czasie. 
ET-8003 STARK wyposażono w układ logiczny Fuzzy Logic odpowiadający za automatyczne pompowanie powietrza do mankietu. Zastosowano metodę oscylometryczną, będącą obecnie najbardziej efektywną i precyzyjną techniką nieinwazyjnego mierzenia ciśnienia krwi.
STARK jest urządzeniem charakteryzującym się ciekawym nowoczesnym designem oraz prostotą obsługi. Cyfrowy wyświetlacz pokazujący pomiary ciśnienia skurczowego i rozkurczowego krwi jest wyraźny i czytelny, a pamięć urządzenia przechowuje wyniki 99 ostatnich pomiarów dla każdej z czterech osób. Mankiet naramienny jest wygodny w użytkowaniu i dodatkowo poprawia precyzję pomiaru, która jest dużo większa niż przy pomiarze nadgarstkowym.
Ciśnieniomierz posiada także kilka dodatkowych opcji: wskaźnik WHO, ukazujący za pomocą sześciu różnych kolorów poziom ciśnienia, a co za tym idzie stan zdrowia osoby dokonującej pomiaru według klasyfikacji Światowej Organizacji Zdrowia, funkcję IHB służąca do rozpoznawania nieregularnej akcji serca oraz pomiar pulsu. Ciśnieniomierz może również działać w trybie zegara, co pozwala na zapamiętywanie i wyświetlanie pomiarów wraz z dokładną datą i godziną ich uzyskania. Pomyślano także o wyposażeniu urządzenia w system oszczędzania energii. W zestawie znajdują się również baterie Easy Touch