Technologie związane z zarządzaniem inteligentnym domem rozwijają się niezwykle dynamicznie. Rynek jest ogromny. W samych tylko Indiach i Chinach przybędzie 800 milionów ludzi.

Wraz ze wzrostem populacji zwiększa się konieczność rozwoju innowacyjnych technologii związanych z miastami przyszłości. To intratny biznes, który dostrzegają potentaci branży nowych technologii.

Przykładem gadżetu, który wpisuje się w trend związany z inteligentnymi rozwiązaniami dla mieszkań jest gniazdko OORT.

Projekt pochodzi z Polski i zaprzecza tezie rządzących o tym, że jesteśmy ekonomicznym i mentalnym kondominium.

Gniazdkiem zarządzamy z poziomu smartfona, tabletu lub komputera. Autorzy projektu otrzymali dwie prestiżowe nagrody podczas targów w Las Vegas. Produkt był nominowany obok rozwiązań takich gigantów jak firma Microsoft.

Gniazdko wyróżnia możliwość sterowania dopływem prądu. Dodatkowo możemy włączyć dowolne urządzenia o zaplanowanej przez nas porze. O takim detalu jak analiza zużycia prądu nawet nie wspominamy.

Rozwiązanie, która pozwala analizować koszty jest dostępne poprzez nieustannie rozwijaną aplikację.

Gadżetem sterujemy z dowolnego miejsca. Inteligentne gniazdko kosztuje 139 PLN. OORT to firma, która rozsławia Polskę podobnie do CD Projekt. Poprzez rozwój innowacyjnych produktów, a nie XIX wieczne mity na temat polityki historycznej. Totalna rekomendacja trendu.pl. Jeżeli jesteście patriotami na miarę XXI wieku, kupcie to urządzenie.