Nowy iPhone zadebiutował na rynku. Oferuje znakomity 4-calowy ekran 16:9, umożliwia transmisję LTE, jest lżejszy i jeszcze bardziej designerski. Czy jest rewolucyjny i zachwyca ?

Iphone 4S zaprezentowany w ubiegłym roku rozczarował. Nie stanowił nawet ewolucji, a jedynie tuning wcześniejszego modelu wzmocniony lepszymi aplikacjami.

Fani Apple oczekiwali, że iPhone 5, który według plotek miał nosić nazwę Nowy iPhone, stanie się krokiem milowym w rozwoju technologii mobilnych. Czy tak jest ?

Na pokładzie znajduje się mocniejszy Chip, mamy do dyspozycji lepszej jakości Wi-Fi i poprawiony aparat, ale czy to rewolucja na miarę Apple z czasów, gdy firmą zarządzał Steve Jobs ?

Rewolucyjne są z całą pewnością wymiary. To najcieńszy smartfon na rynku. Jakość materiałów i design są lepsze niż w wersji 4S.

Nowy system operacyjny iOS 6 to nowe funkcjonalności. Zaskakują odmienne mapy. Siri działa dużo sprawniej niż wcześniejsza wersja. Nawet mikrofon jest po prostu lepszej jakości.

Mamy do czynienia z produktem, który daje większe poczucie luksusu. Jest bardziej designerski, jakościowy. Nie stanowi jednak rewolucji na miarę pierwszego iPhone.

System operacyjny, funkcjonalności, technologia to wszystko ewolucja. Czy prawdziwą rewolucję przyniosą nowe produkty z systemem Microsoft ?

Zdaniem trendu.pl, Apple dostaje zadyszki. Czekamy na odpowiedź konkurencji. Mamy nadzieję, że zaskoczy nas Blackberry. Apple daje konkurencji możliwość kontrataku. Kult Jabłka zdaje się nieco wyblakły.