Każdego dnia rośnie ilość nowych gadżetów. Doskonale wiedzą o tym użytkownicy produktów Apple. Oprócz stacjonarnego komputera iMac, z całą pewnością są szczęśliwymi posiadaczami notebooka Macbook czy tabletów iPad. Do tego smartfon iPhone czy odtwarzacz mp3 iPod. Nie może zabraknąć innych nowości jak iPad Mini czy Apple TV. Ilość nowych akcesoriów narasta wraz z apetytami udziałowców spółek technologicznych. Rynek musi się kręcić. Konsumenci muszą pragnąć nowych przedmiotów, którą są otoczone niemal religijną czcią.

Jak się w tym wszystkim nie pogubić ? Rozwiązaniem jest organizator iStick. To przestrzeń, która pozwala na uporządkowanie gadżetów i ich schludne połączenie w system.

iStick oprócz tak oczywistych elementów jak dodatkowe trzy porty USB oferuje m.in. miejsce do przechowywania długopisów, przestrzeń na notatki, smartfona czy kubek z kawą.

Całość z zachowaniem designerskiej konwencji produktów Apple. iStick spójnie koresponduje z naszymi ulubionymi produktami Apple, tworząc uporządkowaną przestrzeń dla ich przechowywania. Obowiązkowy mebel dla fanów produktów sygnowanych logo przedstawiającym jabłko.